BUJ

No cik gada vecuma var pieteikties un saņemt aizdevumu ?
No 20 līdz 75 gadiem.

Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai saņemtu “Ātro kredītu” ?
Nekādi. Jums ir nepieciešams tikai mobilais telefons un norēķinu konts jebkurā no Latvijā reģistrētām kredītiestādēm (bankām).

Cik varu aizņemties ?
Jau pirmajā reizē Jūs varat aizņemties līdz pat 300 eiro.

Vai ir nepieciešama ķīla ?
Nē, aizņemoties ātro aizdevumu ķīla vai galvotājs nav nepieciešams.

Vai var saņemt aizdevumu, ja ir kredīts citā vietā ?
Jā, pie nosacījuma, ka neesiet iekļauti parādnieku reģistrā un nav kavētu maksājumu. Katrs gadījums tiek izvēretēts individuāli.

Cik ātri nauda tiks pārskaitīta uz manu bankas kontu ?
Ja Jūsu konts ir Swedbank, tad nepieciešamā naudas summa būs Jūsu kontā 8 stundu laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža. Ja konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā summa tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu 1–3 dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža.

Cik ilgi būs jāgaida atbilde ?
Atbildi saņemsiet ne ilgāk kā 8 stundas no brīža, kad būsiet izpildījuši pamata nosacījumu (reģistrācija, SMS un pārskaitījums). Atbildi saņemsiet uz savu mobilo telefonu un e-pastu.

Ko man darīt, ja nevaru laicīgi atmaksāt aizdevumu ?
Ja nav iespējams atmaksāt visu aizdevumu laikā, Jūs varat pagarināt tā lietošanas termiņu par 14 vai 30 dienām. Šādā gadījumā, Jums jāpārskaita pagarinājuma maksa atbilstoši kreditora izvirzītajiem nosacījumiem. Detalizēta informācija pieejama izvēlētā uzņēmuma kredītlīgumā un ar to var iepazīties pirms darījuma apstiprināšanas.

Cik ilgi jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu ?
Tās būs dažas minūtes no brīža, kad Jūsu būsiet izpildījis pamata nosacījumus (SMS un pārskaitījums). Atbildi saņemsiet savā mobilajā telefonā un uz e-pastu.